Als u elke test die beschikbaar is in het gedeelte Systeemtest van de Diagnostische hulpprogramma's wilt uitvoeren, hoeft u niet elk pictogram afzonderlijk te selecteren. Klik gewoon op de knop Alles testen in het hoofdscherm van Systeemtest. Het dialoogvenster Alle functies testen verschijnt. Hierin wordt de volgorde waarin de functies zullen worden opgeroepen, weergegeven. Nadat u op OK hebt geklikt in het dialoogvenster Alle functies testen, wordt eerst Modem aangeroepen. Nadat het testen van de modem is voltooid (of werd geannuleerd), wordt de tweede functie in de lijst (Audio) automatisch gestart, enzovoort.
Klik hieronder op het gewenste onderwerp voor meer informatie over de andere items in Systeemtest en voorbeeldafbeeldingen.
Raadpleeg de volgende onderwerpen voor meer informatie over andere functies van het diagnostisch hulpprogramma voor gebruikers:
Terug naar begin van onderwerp Alles testen